Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
| Model lampy: | G158-CP |
|---|---|
| Typ žárovky: | Strop - zavěšení |
| Šířka | 620 mm |
| Výška | 135 mm |
| délka kabelu | 900 mm |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Materiál konstrukce: | metla, tworzywo sztuczne |
| Světelný tok: | 5000 lm + |
| Barva lampy: | złota, průhledný |
| Počet světelných bodů: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | neutralna |
| Teplota barvy: | 4000K |
| Včetně světelného zdroje: | Ano |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Místnost: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Napájení: | 140W |
| doplňkové funkce: | nastavení výšky |
| Výrobce: | Toolight |
Moderní závěsné stropní LED svítidlo ve tvaru dekorativních kruhů je efektní osvětlení, které upoutá pozornost a dodá interiéru luxusní charakter. Povrchová úprava Glossy Gold v kombinaci s prvky imitujícími krystal vytváří elegantní kompozici, ideální do obývacího pokoje, jídelny nebo nad stůl.
Konstrukce lampy je založena na kovové stropní rozetě s integrovaným LED podsvícením, zatímco ostatní prvky jsou vyrobeny z odolného plastu. Tato struktura krásně rozptyluje světlo, vytváří efekt jemného lesku a zdůrazňuje moderní design lampy.
Model je navíc vybaven třemi LED světelnými body stylizovanými do žárovek, které mají klouby umožňující nastavení úhlu svícení. Lampa navíc nabízí nastavení výšky zavěšení, což umožňuje její dokonalé přizpůsobení prostoru a uspořádání.
Integrované LED osvětlení vyzařuje přirozenou, bílou barvu světla a zajišťuje pohodlné osvětlení pro každý den. Jedná se o designovou závěsnou LED lampu, která kombinuje moderní formu, funkčnost a dekorativní světelný efekt.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)