Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
| Způsob montáže: | Nástěnná |
|---|---|
| Splachovací systém: | Rimless (bezokrajová) |
| Barva: | Béžová, Imitace kamene |
| Provedení: | Matný |
| Materiál: | Sanitární keramika |
| Délka | 490 mm |
| Šířka | 365 mm |
| Výška | 370 mm |
| Rozteč montážních šroubů | 180 mm |
| Sedátko v ceně: | Ano, v barvě WC mísy |
| Výrobce: | Rea |
Objevte modernost a nekompromisní hygienu se závěsnou WC mísou Carlo Mini Greige. Tento kompaktní model s jemnou kropenatou strukturou kamene v matném provedení je ideální volbou pro interiéry, kde detaily tvoří harmonický celek. Mísa je vyrobena z vysoce kvalitní sanitární keramiky a spojuje designový vzhled s odolností na dlouhá léta.
Závěsná WC mísa Carlo Mini Greige je dokonalým spojením inovace a estetiky. Její unikátní kropenatá textura a účinný systém Tornado z ní dělají produkt pro lidi, kteří hledají řešení s vysokým hygienickým standardem a originálním vzhledem. Výběrem značky REA získáváte jistotu solidní konstrukce a elegance, která podtrhne charakter vaší koupelny.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)