Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
| Model lampy: | SWE071-CP 60cm GOLD |
|---|---|
| Typ žárovky: | Strop - zavěšení |
| Šířka | 600 mm |
| Výška | 180 mm |
| délka kabelu | 1000 mm |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Materiál konstrukce: | szkło , metla |
| Světelný tok: | 501 - 1000 lm |
| Barva lampy: | złota |
| Počet světelných bodů: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | zimna, ciepła |
| Včetně světelného zdroje: | product_profile.value_ |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Místnost: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maximální výkon žárovky: | - |
| Napájení: | 36W |
| doplňkové funkce: | nastavení výšky |
| Výrobce: | Toolight |
Elegantní LED závěsné svítidlo je efektní osvětlení pro interiéry ve stylu glamour, art deco a modern classic. Kulatý tvar se skleněnými stínidly se strukturou květin se skvěle hodí jako hlavní zdroj světla nad jídelní stůl, do obývacího pokoje nebo prostorné haly.
Konstrukce je založena na kovové obruči v provedení Gold a skle. Ryhovaný povrch disků účinně rozptyluje světlo a šperkařské detaily v jejich středu dělají ze svítidla výraznou dekoraci i během dne.
Lampa nabízí dva režimy svícení, které snadno změníte pomocí standardního nástěnného vypínače. Integrovaný LED modul vyzařuje teplou barvu 3000K nebo studenou barvu 6000K. Další výhodou jsou lanka umožňující pohodlné nastavení výšky.
Jedná se o stylové a funkční řešení, které kombinuje odolné materiály s neotřelým designem a stává se ústředním bodem každého elegantního interiéru.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)