Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
| Způsob montáže: | Volně stojící |
|---|---|
| Materiál: | Artificial Stone (kompozitní kámen) |
| Barva: | Béžová, Imitace kamene |
| Provedení: | Matný |
| Délka | 410 mm |
| Šířka | 410 mm |
| Výška | 895 mm |
| Hloubka | 135 mm |
| Tvar: | Kulatý |
| Otvor pro baterii: | Ne |
| Přepadový otvor: | Ne |
| Výrobce: | Rea |
Objevte novou definici luxusu a vneste do svého interiéru prvek přírody díky volně stojícímu umyvadlu Rea Cheri. Tato jedinečná architektonická forma se strukturou imitující přírodní kámen je ideálním řešením pro ty, kteří hledají neotřelé tvary překračující schémata tradičního koupelnového vybavení. Je vyrobena z kompozitního kamene a spojuje surovou estetiku s nejvyšší přesností zpracování, čímž se stává centrálním bodem každé aranže.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)