Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
| Způsob montáže: | Volně stojící |
|---|---|
| Materiál: | Artificial Stone (kompozitní kámen) |
| Barva: | Béžová, Ecru, Imitace kamene |
| Provedení: | Matný |
| Délka | 655 mm |
| Šířka | 395 mm |
| Výška | 860 mm |
| Hloubka | 245 mm |
| Tvar: | Asymetrický |
| Otvor pro baterii: | Ne |
| Přepadový otvor: | Ne |
| Výrobce: | Rea |
Hledáte prvek vybavení, který se stane ústředním bodem vaší koupelny? Volně stojící umyvadlo Rea Azalia ve světlé barvě je skutečným mistrovským dílem současného designu, které spojuje sochařskou formu s nekompromisní funkčností. Je vyrobeno z kompozitu Artificial Stone a zaujme saténově hladkým povrchem i jemným kropenatým vzorem imitujícím přírodní kámen, díky čemuž dodává interiéru luxusní a jedinečný charakter.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)