Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
| Typ baterie: | vana |
|---|---|
| Způsob montáže: | Podlahová |
| Barva: | Kartáčovaná měď |
| Typ výtoku: | Pevná |
| Materiál: | Nerezová ocel, Mosaz |
| Rozsah hubice | 210 mm |
| Výška | 1150 mm |
| Technologie povlakování: | PVD |
| Průměr připojení: | 15,5 mm |
| Záruka: | 5 let |
| Výrobce: | Rea |
Oceňte eleganci a modernost ve své koupelně díky podlahové vanové baterii REA Venti s broušenou saténovou strukturou. Je to ideální spojení luxusního designu a funkčnosti, které nadchne každého uživatele. Podlahová baterie vyrobená z vysoce kvalitní mosazi nejen podtrhne vzhled koupelnového salonu, ale zajistí také spolehlivost na dlouhá léta. Další dekorativní předností baterie je ozdobné rýhování, které narušuje jednoduchou formu a přináší elegantní, působivý detail.
Podlahová vanová baterie REA Venti je volbou pro osoby, které si cení komfortu a moderního designu. Dokonalá v každém detailu, vyrobená s důrazem na kvalitu a estetiku, se stane ozdobou vaší koupelny. Díky pevné konstrukci a prvotřídním materiálům si můžete být jisti, že bude sloužit dlouhá léta a každý den poskytovat pohodlí a spolehlivost.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)