Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
| Typ baterie: | vana |
|---|---|
| Způsob montáže: | Podlahová |
| Barva: | Černá |
| Typ výtoku: | Pevná |
| Materiál: | Nerezová ocel, Mosaz |
| Rozsah hubice | 210 mm |
| Výška | 995 mm |
| Technologie povlakování: | Electroplating |
| Průměr připojení: | 19 mm |
| Záruka: | 5 let |
| Výrobce: | Rea |
Oceňte eleganci a modernost ve své koupelně díky podlahové vanové baterii REA Clif v barvě matná černá. Matná černá působí elegantně a velmi současně – skvěle zvýrazňuje světlé pozadí (bílou, béžovou, kámen, mramor), ale stejně dobře se uplatní i v atmosféričtějších projektech s tmavou keramikou, mikrocementem nebo dřevem. Podlahová baterie vyrobená z vysoce kvalitní mosazi nejen podtrhne vzhled koupacího salonu, ale zajistí také spolehlivost na mnoho let.
Podlahová vanová baterie REA Clif v barvě matná černá spojuje pohodlí každodenní koupele s praktickými řešeními: výpusť usnadňuje napouštění vany a sada se sprchovou ručkou poskytuje větší volnost při oplachování vany nebo rychlém opláchnutí vlasů. Je to návrh pro ty, kteří chtějí, aby koupací zóna působila jednotně a stylově a zároveň poskytovala pohodlí a spolehlivost každý den.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)