Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
| Způsob montáže: | Na desku |
|---|---|
| Materiál: | Artificial Stone (kompozitní kámen) |
| Barva: | Béžová, Imitace kamene |
| Provedení: | Matný |
| Délka | 375 mm |
| Šířka | 255 mm |
| Výška | 120 mm |
| Tvar: | Oválný |
| Otvor pro baterii: | Ne |
| Přepadový otvor: | Ne |
| Výrobce: | Rea |
Hledáte jedinečný prvek do své koupelny? Oceňte přírodu a modernost díky umyvadlu na desku Mira vyrobenému z odolného kompozitu se strukturou kamene. Je to ideální spojení syrového designu a funkčnosti, které nadchne každého uživatele hledajícího originální formy. Toto umyvadlo, vyrobené společností REA z nejlepších materiálů, nejen zdůrazní design vaší koupelny, ale také zajistí spolehlivost na dlouhá léta.
Umyvadlo na desku Mira je nejlepší volbou pro lidi, kteří si cení pohodlí a jedinečného designu inspirovaného přírodou. Dokonalé zpracování v každém detailu dělá z tohoto produktu ozdobu vaší koupelny, která potěší oko.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)