Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
| Barva: | Kartáčovaná měď |
|---|---|
| Materiál: | Nerezová ocel, Mosaz, ABS |
| Typ baterie: | Páková |
| Způsob montáže: | Povrch |
| Nastavení výšky: | Ano |
| Min. výška | 945 mm |
| Max. výška | 1340 mm |
| Výtok do vany: | Ano, otočná |
| Regulace tlaku: | Ano |
| Systém Anti-Calc: | Ano |
| Technologie povlakování: | PVD |
| Rozteče vodovodních přípojek | 150 mm |
| Záruka: | 24 měsíců |
| Výrobce: | Rea |
Sprchová sada Rea Arcos v provedení kartáčovaná měď (Brushed Copper) je nabídkou pro milovníky teplých, metalických barev a neotřelého designu. Tento unikátní odstín vnáší do koupelny útulnou atmosféru v luxusním vydání a dokonale ladí s betonem, kamenem či přírodním dřevem. Sada Arcos spojuje robustní kovovou základnu s lehkými sprchovými prvky v dokonale vyvážený systém.
Rea Arcos kartáčovaná měď PVD dokazuje, že pokročilá technologie může jít ruku v ruce s luxusním stylem. Ideální řešení pro moderní sprchové kouty i vany se zástěnou.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)