Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
- nejnižší cena za posledních 30 dní
| Délka umyvadla | 560 mm |
|---|---|
| Šířka umyvadla | 480 mm |
| Hloubka dřezové komory | 210 mm |
| Otvor pro baterii: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Černá |
| Kompletní s umyvadlem: | těsnění, sifon se sítkem, upevňovací háčky, zaślepka |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 90 mm |
| Korková varianta: | univerzální, se sítkem |
| Typ sifonu: | Kuchyně, s možností připojení myčky nádobí |
| Záruka: | 120 měsíců na ocelovou konstrukci, 24 měsíců na ostatní prvky |
| Výrobce: | Rea |
Vneste do své kuchyně dokonalou kombinaci moderního designu a maximální funkčnosti díky dvoukomorovému dřezu Toby ve výrazné, Černé povrchové úpravě. Jedná se o spolehlivé řešení, které vám výrazně usnadní každodenní povinnosti. Vyroben z nejkvalitnější nerezové oceli Aisi 304 o tloušťce 2 mm, poskytuje výjimečnou odolnost a dělá z něj extrémně trvanlivý produkt, připravený splnit požadavky každé intenzivně využívané kuchyně, přičemž hluboká, tmavá barva mu dodává neuvěřitelnou eleganci.
Vyberte si kuchyňský dřez Toby Černý a užijte si neuvěřitelné pohodlí a bezchybnou estetiku ve svém pracovním prostoru. Solidní materiály, moderní design a promyšlená dvoukomorová konstrukce jsou zárukou spolehlivosti a hygieny na dlouhá léta.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)