Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
| Model lampy: | SWE102-W GOLD |
|---|---|
| Typ žárovky: | Šikovnost |
| Délka | 160 mm |
| Šířka | 235 mm |
| Výška | 280 mm |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Materiál konstrukce: | szkło , metla |
| Světelný tok: | nie dotyczy |
| Barva lampy: | złota, průhledný |
| Počet světelných bodů: | 2 |
| Použitý závit: | E14 |
| Barva světla: | zależny od żarówki |
| Včetně světelného zdroje: | Ne |
| Energetická třída: | A |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Místnost: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Maximální výkon žárovky: | 40W |
| Napájení: | 2x40W |
| Výrobce: | Toolight |
Exkluzivní nástěnné svítidlo je harmonickou kombinací moderního designu s klasickým leskem krystalů. Půlkruhová konstrukce s lesklým rámem Gold a kaskádovitě uspořádanými skleněnými prvky vytváří mimořádně efektní celek, který dokonale doplní aranžmá elegantního obývacího pokoje, ložnice nebo stylové chodby.
Nástěnné svítidlo je uzpůsobeno pro světelné zdroje se závitem E14, což zajišťuje optimální, atmosférické osvětlení prostoru. Horní část svítidla tvoří hladké, profilované panely Gold, zpod kterých vystupují podlouhlé krystaly. Skleněné detaily krásně lámou světlo, vytvářejí na stěně fenomenální odlesky a dodávají interiéru luxusní charakter.
Jedná se o stylové a vysoce dekorativní osvětlení, které kombinuje solidní materiály se šperkařskou estetikou modern glamour a stává se tak úchvatným akcentem na každé zdi.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)