Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
| Model lampy: | SWE072-W GOLD |
|---|---|
| Typ žárovky: | Šikovnost |
| Délka | 380 mm |
| Šířka | 180 mm |
| Výška | 130 mm |
| Napájení: | Síť ~ 220V - ~ 240V |
| Materiál konstrukce: | szkło , metla |
| Světelný tok: | 501 - 1000 lm |
| Barva lampy: | złota, průhledný |
| Počet světelných bodů: | integrovaný LED zdroj |
| Použitý závit: | Integrovaný LED zdroj |
| Barva světla: | zimna, ciepła |
| Teplota barvy: | 4000K |
| Včetně světelného zdroje: | product_profile.value_ |
| Energetická třída: | G |
| Třída těsnosti: | IP20 |
| Místnost: | biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, salon, sypialnia, uniwersalne |
| Napájení: | 12W |
| Výrobce: | Toolight |
Elegantní LED nástěnné svítidlo je ideální volbou pro interiéry ve stylu glamour, art deco a modern classic. Originální forma založená na třech skleněných prvcích připomínajících květiny dodává prostoru lehkost a skvěle se hodí jako dekorace do obývacího pokoje, ložnice nebo stylové chodby.
Konstrukce je vyrobena z kovu v provedení Gold a ze skla. Ryhovaný povrch stínidel krásně rozptyluje světlo a vytváří na stěně efektní odlesky. Zlaté detaily ve středu každého disku dodávají lampě šperkový charakter, díky čemuž zaujme i během dne.
Nástěnné svítidlo nabízí dva režimy svícení, které se mění jednoduchým kliknutím nástěnného vypínače. Integrovaný LED zdroj může vyzařovat útulnou teplou barvu 3000K nebo jasnou studenou barvu 6000K, což umožňuje snadno přizpůsobit světlo aktuálním potřebám a náladě.
Jedná se o funkční a vysoce dekorativní osvětlení, které kombinuje odolné materiály a neotřelý design a stává se výraznou ozdobou každého elegantního interiéru.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)