Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
| Délka umyvadla | 750 mm |
|---|---|
| Šířka umyvadla | 460 mm |
| Hloubka dřezové komory | 195 mm |
| Otvor pro baterii: | Ano |
| Materiál: | Nerezová ocel |
| Barva: | Broušené zlato |
| Kompletní s umyvadlem: | těsnění, sifon se sítkem, upevňovací háčky, Kuchyňská baterie, dozownik do płynu do naczyń , zaślepka, drainer |
| Průměr vypouštěcího otvoru: | 90 mm |
| Korková varianta: | s přepadovým otvorem, se sítkem |
| Typ sifonu: | Kuchyně, s možností připojení myčky nádobí |
| Záruka: | 120 měsíců na ocelovou konstrukci, 24 měsíců na ostatní prvky |
| Výrobce: | Rea |
Oceňte eleganci a modernost ve své kuchyni díky mimořádně pokročilému řešení, jakým je multifunkční inteligentní jednodřez Alonzo. Jedná se o profesionální nástroj, který změní vaše každodenní návyky spojením nejvyšší kvality s výjimečnou funkčností. Použití odolné nerezové oceli s inovativní nanovrstvou zajišťuje vynikající odolnost a usnadňuje každodenní údržbu čistoty.
Zvolte kuchyňský dřez Alonzo a užívejte si absolutní komfort a profesionální podporu při každodenních domácích činnostech. Záruka kvality a pevná konstrukce z něj činí nejlepší investici do pohodlí na mnoho let.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)