Koupelnové nástěnné LED svítidlo SWE050-1W 60 cm Black
ID: 13339
Novinka
ID: 13339
    Dodání: 3-5 pracovních dnů!
  • Vybraná varianta je nyní nedostupná.
    Informujte mě, až to přijde:
Technické parametry
Model lampy: SWE050-1W
Typ žárovky: Šikovnost
Délka 600 mm
Šířka 100 mm
Výška 50 mm
Napájení: Síť ~ 220V - ~ 240V
Materiál konstrukce: aluminium, tworzywo sztuczne
Světelný tok: 501 - 1000 lm
Barva lampy: czarna
Počet světelných bodů: integrovaný LED zdroj
Použitý závit: Integrovaný LED zdroj
Barva světla: neutralna
Teplota barvy: 4000K
Včetně světelného zdroje: Ano
Energetická třída: F
Třída těsnosti: IP20
Místnost: biuro, jadalnia, korytarz/schody, kuchnia, pokój dziecięcy, salon, sypialnia, uniwersalne
Napájení: 12W