Používáním webových stránek beze změny nastavení prohlížeče souhlasíte s používáním cookies. Nastavení prohlížeče, které určuje jejich uložení, můžete kdykoli změnit.
Kliknutím sem zobrazíte další informace o zásadách používání souborů cookie .
| Typ baterie: | vana |
|---|---|
| Způsob montáže: | Nástěnná |
| Barva: | Broušená ocel |
| Typ výtoku: | Pevná |
| Materiál: | Mosaz, ABS |
| Rozsah hubice | 225 mm |
| Výška | 60 mm |
| Technologie povlakování: | PVD |
| Průměr připojení: | 1/2 palce |
| Rozteče vodovodních přípojek | 150 mm |
| Záruka: | 5 let |
| Výrobce: | Rea |
Apreciați eleganța și modernitatea în baia dumneavoastră datorită bateriei de cadă Rivo în finisaj Brushed Nickel. Este o combinație perfectă de stil și funcționalitate care va încânta orice utilizator. Fabricată din cele mai bune materiale, această baterie de cadă nu numai că va evidenția designul băii dumneavoastră, ci va asigura, de asemenea, fiabilitate și durabilitate pentru ani de zile.
Bateria de cadă Rivo Brushed Nickel este alegerea ideală pentru persoanele care apreciază confortul și designul modern. Datorită construcției solide din alamă și atenției la fiecare detaliu, această armătură va fi un ornament de lux pentru interiorul dumneavoastră. Alegând un produs marca REA, aveți certitudinea unei înalte calități care va oferi confort și fiabilitate în fiecare zi.
Zůstaňte v obraze s naší nabídkou, akcemi a speciálními nabídkami!
Zaregistrujte se k odběru newsletteru ještě dnes!
Objednávky zasíláme nejpozději následující pracovní den po jejich zaplacení (nebo výběru platby na dobírku). Všechny zásilky jsou pojištěny a pečlivě a bezpečně zabaleny.
Zásilky do 30 kg jsou zasílány kurýrem DPD, zatímco zásilky nad 30 kg zasílá spediční společnost Rohlig-Suus. Sprchové kouty, dveře a další výrobky, které vyžadují zvláštní péči, se dodávají na paletách, ve svislé poloze, na speciálně postaveném stojanu.
Poskytujeme možnost využívat rychlé online platby prováděné oceňovanými a plně zabezpečenými platformami Przelewy24, PayByNet a Paypal. Kromě těchto formulářů můžete za zboží zaplatit také tradičním bankovním převodem na náš účet nebo v hotovosti kurýrovi po převzetí zboží.
Číslo účtu pro platby v Kč
PL56 1500 1344 1213 4009 5771 0000
Zákaznický servis: ukladat@koupelna-rea.cz
Velkoobchodní spolupráce: kancelar.rea@koupelna-rea.cz
Linka pomoci: +420296184088
(od pondělí do pátku: 7:00 – 20:00)